Chipy neutralizujące elektrosmog

Firma FemOne z Nevady zakończyła w 2004 roku etap testowania urządzenia opartego na rewolucyjnej technologii kwantowej Biotron. Wynalazek po paru miesiącach pojawił się na rynku amerykańskim. Prezes korporacji Ray W. Grimm jest bardzo podekscytowany nowym odkryciem: „Po sukcesie sprzedaży pierwszego produktu bazującego na naszej technologii – chipu telefonu komórkowego Biotron, wiele osób pytało nas o inne produkty, które mogłyby zabezpieczyć ich przed szkodliwym wpływem elektrosmogu. Odpowiadamy na to zapotrzebowanie.”

1

Chip telefonu komórkowego BioPro zbudowano w oparciu o dwie opatentowane, najbardziej sprawdzone i innowacyjne technologie: nanotechnologię pól szumowych MRET (Molecular Resonance Effect Technology) oraz technologię subtelnej energii ERT (Energy Resonance Technology). To „krzyk techniki” oferujący użytkownikom efektywną walkę z kumulującym się stresem związanym z życiem wśród elektroniki.

2

Najnowszymi urządzeniami z linii Biotron są chip samochodowy i chip telefonu stacjonarnego. Chip telefonu stacjonarnego to naturalne rozszerzenie oferty, gdyż wiele gospodarstw domowych posiada co najmniej jeden telefon stacjonarny lub bezprzewodowy. Oba typy telefonów emitują pola elektromagnetyczne o zbliżonym do telefonów komórkowych natężeniu. „Pole elektromagnetyczne wewnątrz domu lub biura ma ogromne wartości, będące głównie wynikiem używania różnego rodzaju telefonów” - dodaje Grimm. „Nasza technologia posiada zdolność neutralizowania tych zagrożeń, mających istotne znaczenie dla jakości życia ludzi tam przebywających.”  

Z kolei, wprowadzenie do sprzedaży chipu samochodowego technologii BioPro, to reakcja na ostatnie badania pokazujące, że zaawansowane elektronicznie wyposażenie współczesnych samochodów (np. systemy nawigacji satelitarnej, podgrzewane siedzenia) stanowi główną przyczynę stresu i innych problemów zdrowotnych kierowców na całym świecie. „Ludzie spędzają coraz więcej czasu w swoich autach, które naszpikowane są gadżetami wytwarzającymi duże wartości pól elektromagnetycznych. Samochód jest więc jak klatka Faradaya, stanowi idealny cel naszej rewolucyjnej technologii. Chip samochodowy Biotron neutralizujący pole elektromagnetyczne wewnątrz pojazdu, pozwala więc kierowcom na spokojną jazdę” stwierdza Grimm.

Ostatnio na rynku pojawiły się także chipy uniwersalne, które mogą zostać przyczepione do wszystkich urządzeń wytwarzających fale elektromagnetyczne.

3

Rosnące zainteresowanie technologią Biotron i zwiększenie świadomości zagrożeń wynikających z działania pól elektromagnetycznych, sprawiło że firma FemOne trafiła w wielkie zapotrzebowanie konsumentów na całym świecie.

 

Źródła:

  1. http://www.bioprotechnology.com/BIOPRO_Template.aspx?ItemID=1450
  2. http://www.news-medical.net/news/2004/04/13/441.aspx