Produkty chroniące przed promieniowaniem

Każdy z nas pewnie już wie i ma tego świadomość, że elektrosmog w obecnych czasach stał się wszechobecny i nie unikniemy go. Nie oznacza to jednak, że nie możemy z nim walczyć czy próbować go "ograniczać". Jest na to kilka skutecznych sposobów:

1. Specjalna ochrona folia - Communiguard

Folia ochronna COMMUNIGUARD CaliVita Elektronics to specjalnie "ZAPROGRAMOWANA FOLIA", której zadaniem jest neutralizacja negatywnego wpływu elektrosmogu (PEM). Dzięki wykorzystaniu w folii zasad biorezonansu, COMMUNIGUARD wspiera procesy wpływające na fale elektromagetyczne, wytwarzane przez urządzenie elektryczne, w taki sposób, by fale te dopasowały się do naturalnego wzorca pola elektromagnetycznego, wytwarzanego przez organizm. Folię Communiguard umieszczamy na zewnątrz urządzeń emitujących pole elektromagnetyczne np. na kuchenkach mikrofalowych, na komórkach, komputerach, monitorach, ekranach telewizyjnych i tam , gdzie zagraża nam obecność niekorzystnego promieniowania.

2. Specjalistyczne urządzenie Bio-Harmonex

Komórki chorych narządy drgają w nieprawidłowej częstotliwości. Bio-Harmonex służy do wytwarzania korzystnego dla zdrowia impulsowego pola magnetycznego. Działa na zasadzie rezonansu - jego zadaniem jest prawidłowa częstotliwości komórek poszczególnych narządów w naszym organizmie. Dostarcza potencjału do odtworzenia harmonijnie leczących częstotliwości, tworząc efekt neg-entropy (przeciwdziałający zakłóceniom energetycznym w komórkach). Porządkuje to, co było zdezorganizowane. Układa i odtwarza pola SOEFs (Pole Subtelnie Zorganizowanych Energii) w komórkach do ich naturalnego stanu porządku i równowagi. Przez to przeciwdziała wpływowi niekorzystnego promieniowania na nasz organizm - tworzy stan dobrego samopoczucia i zdrowia. Bio-Harmonex zawiera 20 kompleksowych programów, które mogą być wykorzystywane w celach profilaktycznych lub jako uzupełnienie zalecanej terapii. 

3. Plastry detoksykacyjne Detox

Patch poprawiające prawidłowe częstotliwości drgań w naszych komórkach Zadaniem Detox Patch jest poprawa częstotliwości drgań w naszych komórkach na prawidłowe. Działają dzięki zastosowaniu turmalinu emitującego korzystne promieniowanie podczerwieni FIR. Turmalin - jeden ze składników Plastrów Detox Patch, wchodzi w reakcje z płynami ciała poprzez dalekie promieniowanie podczerwone (FIR - Far Infrared Research ), emituje jony ujemne korzystne dla zdrowia oraz efekty elektryczne. Te efekty są takie, jak przy stosowaniu terapii akupunkturowej.

4. Biologicznie aktywna żywność i dobrej jakości SUPLEMENTY

Biologicznie aktywna żywność (BAF) i biologicznie aktywne suplementy to żywność i odpowiednie suplementy, w naturalny sposób dostarczające wszystkie elementy odżywcze, niezbędne do optymalnego zdrowia. Żywność taka i suplementy są niezwykle bogate w substancje odżywcze, tak więc spożywając je, można osiągnąć znaczące korzyści odżywcze.